MEY Promo με Platinum Lifting Cream Αντιγήρανσης 50ml & Δώρο BB Cream SPF25 40ml & Νεσεσέρ 1τμχ
Πακέτο περιποίησης, της εταιρείας Mey, ιδανικό για όλους τους τύπους επιδερμίδας.
Παρέχει διακριτική κάλυψη και προστασία στην ακμή, τα μαύρα στίγματα και τις ουλές αφήνοντας το δέρμα λείο και υγιές.
Κρέμα για αναδόμηση και επανόρθωση με χρώμα.Παρέχει διακριτική κάλυψη και προστασία στην ακμή, τα μαύρα στίγματα και τις ουλές αφήνοντας τοδέρμα λείο και υγιές.
Η Sea Lineσυνδυάζει μεταλλικά στοιχεία από τη Νεκρά Θάλασσα με εκχυλίσματα βοτάνων για υγιή επιδερμίδα.
Ιδιότητες:
Οδηγίες χρήσης:
Εφαρμόστε τοπικά πρωί και/ή βράδυ μετά τον καθαρισμό με το Mineral Face Wash. Ζητήστε το αναλυτικό φυλλάδιο για περισσότερες πληροφορίες.
Συστατικά:
Aqua (Water), Zinc Oxide, Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil**, Glycerin, Macadamia Integrifolia Seed Oil**, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Oenothera Biennis Oil**, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Camphor, Fragrance Natural (Parfum), Polyglyceryl-10 Laurate, CI 77492, Bentonite, Lavandula Angustifolia Oil, Leptospermum Scoparium Branch/ Leaf Oil, Levulinic Acid, P-Anisic Acid, Xanthan Gum, CI 77491, Sodium Levulinate, Ascorbyl Palmitate, Equisetum Arvense Leaf Extract**, Propolis Cera, Symphytum Officinale Root Extract**, Thuja Orientalis Extract, Arctium Lappa Root Extract**, Plantago Major Leaf Extract**, Sodium Cetearyl Sulfate, Tocopherol, CI 77489, Echinacea Purpurea Extract**, Menthol, Citric Acid, Origanum Majorana Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Salix Alba Bark Extract**, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Commiphora Myrrha Oil, Dead Sea Salt, Lavandula Hybrida Oil, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Cinnamal*, Citral*, Farnesol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*.
*from natural essential oils
**from controlled organic agriculture
Πακέτο περιποίησης, της εταιρείας Mey, ιδανικό για όλους τους τύπους επιδερμίδας.
Η MagiCC είναι λευκή κρέμα με σφαιρίδια που απελευθερώνουν χρώμα στον τόνο του δέρματος κατά την εφαρμογή. Ενεργοποιεί τα ένζυμα επανόρθωσης και επαναφέρει στο κανονικό την επιδερμίδα που βρίσκεται σε στρες.
Η CC Colour Corrector Cream SPF30 είναι μια αντιρυτιδική, αντηλιακή κρέμα με χρώμα, που προστατεύει το πρόσωπο από τη φωτογήρανση και τη βλαβερή UV ακτινοβολία.
Κρέμα προσώπου με μοναδικό τριπλό συνδυασμό αντηλιακής προστασίας, αντιοξειδωτικής δράσης κατά της ψηφιακής γήρανσης (blue light) και απόλυτης ματ κάλυψης της επιδερμίδας.
Eξαιρετικά ρευστή υφή fluid με ροζ λάμψη. Αποτέλεσμα υγιούς και λαμπερής λάμψης στο δέρμα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε πρώτα.
Είσοδος
Δημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να αποθηκεύσετε τα αγαπημένα σας στοιχεία.
ΕίσοδοςΔημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να χρησιμοποιήσετε τις λίστες επιθυμιών.
Είσοδος