ORAL-B Pro Junior 6-12 Ετών Παιδική Οδοντόκρεμα 75ml
Η οδοντόκρεμα Oral-B Pro Junior έχει σχεδιαστεί ειδικά για παιδιά 6 - 12 ετών.
Η My Elements Smile & Glow Mint, είναι καινοτόμα οδοντόκρεμα σε μορφή μασώμενων ταμπλετών με γεύση μέντα, σε 60 δόσεις.
Η My Elements Smile & Glow Mint,είναι καινοτόμα οδοντόκρεμα σε μορφή μασώμενων ταμπλετών με γεύση μέντα, σε 60 δόσεις.
Η οδοντόκρεμα σε μορφή ταμπλέτας είναι μια οδοντόκρεμα που δεν είναι κατασκευασμένη από πλαστικό.Οφείλει την αποτελεσματικότητά του στο γεγονός ότι καθαρίζει και λειαίνει τα δόντια σας με πολύ πιο υγιεινό τρόπο.Η μορφή της σε μασώμενες ταμπλέτες επιτρέπει τη χρήση της σωστής δόσης οδοντόκρεμας και την αποφυγή της σπατάλης που κάνουμε πολύ συχνά με τις οδοντόκρεμες. Πράγματι, συχνά μένει οδοντόκρεμα στο κάτω μέρος του σωληναρίου που τις περισσότερες φορές είναι απρόσιτη και επομένως σπαταλιέται.Επιπλέον, έχει συμπυκνωμένη φόρμουλα που δεν περιέχει νερό.Έχει επομένως καλύτερη διατήρηση και ευκολότερη μεταφορά.
Η μορφή της My Elements Smile & Glow Mint, την καθιστά επίσης εύκολη για χρήση σε περιπτώσεις ταξιδιού, ή σε περιπτώσεις όπου δεν υπάρχει πρόσβαση σε χώρους υγιεινής.Είναι μια φυσική και μηδενική εναλλακτική λύση στα παραδοσιακά σωληνάρια οδοντόκρεμας επειδή η συσκευασία της δεν είναι κατασκευασμένη από πλαστικό. Περιέχει συστατικά φυσικής προέλευσης. Δεν περιέχει προϊόντα που είναι επιβλαβή για την υγεία καθώς και τα συντηρητικά.
Αποτελείται από συστατικά που εγγυώνταιαποτελεσματικό βούρτσισμα δοντιών και καλή στοματική υγιεινή.
Χαρακτηριστικά:
Προφυλάξεις:
Συστατικά:
Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, διττανθρακικό νάτριο, διοξείδιο του πυριτίου, λαυροϋλογλουταμινικό νάτριο, στεατικό μαγνήσιο, άρωμα, κόμμι ξανθάνης μενθόλης, στεβιοσίδη, κιτρικό οξύ, φθοριούχο νάτριο, ευγενόλη, φυσική μέντα, τιμή RDA κάτω από 30.
Περιεκτικότητα:Φθοριούχο νάτριο (F-) 1450 ppm.
Οδηγίες χρήσης:
Η οδοντόκρεμα Oral-B Pro Junior έχει σχεδιαστεί ειδικά για παιδιά 6 - 12 ετών.
Η μοναδική σύνθεση της Oral-B 3D White Luxe Charcoal συμβάλλει στην προστασία από επιφανειακούς λεκέδες για 24 ώρες.
Νιώστε τη μοναδική διαφορά ενός σίγουρου, λαμπερού και υγιούς χαμόγελου με την καλύτερή μας οδοντόκρεμα για εσάς.
Η σύνθεση της οδοντόκρεμας για απαλή λεύκανση με γεύση μέντας, βοηθά στην προστασία από τους επιφανειακούς λεκέδες για 24 ώρες.
Οδοντόκρεμα χωρίς φθόριο για υγιή δόντια και ούλα. Περιέχει καταπραϋντική αλόη βέρα, έλαιο καρύδας, ισλανδικό βρύο και έλαιο τεϊόδεντρου.
Το Pasta del Capitano Promo Premium Collection Edition Box είναι μια σειρά από οδοντόκρεμες που παρασκευάζονται σύμφωνα με μια πραγματική ιταλική συνταγή.
Λευκαντική οδοντόκρεμα που καταπραΰνουν και ενδυναμώνουν τα ούλα. Προλαμβάνει τη δημιουργία πέτρας
Λευκαντική οδοντόπαστα ειδικά σχεδιασμένη για καθημερινή χρήση, καθώς περιέχει ασφαλείς λευκαντικούς παράγοντες, οι οποίοι επαναφέρουν και διατηρούν το φυσικό λευκό χρώμα των δοντιών.
Παρακαλούμε συνδεθείτε πρώτα.
Είσοδος
Δημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να αποθηκεύσετε τα αγαπημένα σας στοιχεία.
ΕίσοδοςΔημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να χρησιμοποιήσετε τις λίστες επιθυμιών.
Είσοδος