NEOSTRATA Resurface Ενυδατική Κρέμα Λαιμού Ημέρας 40gr
Για πιο λεία και απαλή επιδερμίδα, μέσω καθημερινής στοχευμένης απολέπισης
Diabetics' Skin Care Anti Age Face Cream Κρέμα Προσώπου με Ενυδατική & Αντιγηραντική Δράση για τη Φροντίδα της Διαβητικής Επιδερμίδας 50ml
Κρέμα Προσώπου, ιδανική για τη καθημερινή φροντίδα της διαβητικής επιδερμίδας. Παρέχει προστασία των κυττάρων και των πρωτεϊνών από την πρόωρη γήρανση. Η Carnosine, ένα διπεπτίδιο, φυσιολογικό συστατικό του σώματος, δρα κατά των ελευθέρων ριζών, βοηθά στην πρόληψη της πρόωρης γήρανσης, και αναζωογονεί το δέρμα. Το φυσιολογικό συστατικό του σώματος Creatine, πηγή ενέργειας, προάγει και ενισχύει την κυτταρική λειτουργία. Το συστατικό φυτικής προέλευσης Radicare, με εκχύλισμα μελισσόχορτου και ιχνοστοιχεία, προστατεύει τα κύτταρα από τις ελεύθερες ρίζες. Το ενυδατικό σύμπλεγμα TRIMOIST®, το PCA και το Lactate αυξάνουν την ελαστικότητα της επιδερμίδας και ενισχύουν τη φυσική άμυνά της. Το Shea Butter, το Evening Primrose Oil και το Ελαιόλαδο έχουν αναζωογονητική δράση και αυξάνουν εντατικά και παρατεταμένα το περιεχόμενο υγρασίας.
Προδιαγραφές:
Χωρίς parabens, PEG, λανολίνη, ορυκτέλαιο.
Χρήση:
Εφαρμόζετε τακτικά και κάνετε απαλό μασάζ.Κατάλληλο και σαν βάση make-up.
Συστατικά:Aqua (Water), Glycerin, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Panthenol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter,Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Stearate, Sclerotium Gum, Sodium Lactate, Dimethicone, Creatine, Sodium PCA, Xanthan Gum, Citric Acid, Chondrus Crispus Powder, Sodium Benzoate, Olus Oil (Vegetable Oil), p-Anisic Acid, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Iminodisuccinate, Carnosine, Echium Plantagineum Seed Oil, Sodium Stearoyl Lactylate, Tocopheryl Acetate, Arginine, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary Leaf) Extract, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Glycine Soja/Glycine Soja (Soybean) Sterols, Lactic Acid, Hordeum Distichon (Barley) Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Disodium Rutinyl Disulfate, Tocopherol, Parfum (Fragrance).
Εξειδικευμένο σύστημα αποδέσμευσης ενεργών συστατικών της Neostrata και ιδανικό pH για απαλή και ταυτόχρονα αποτελεσματική διείσδυση στο δέρμα
Ενδείκνυται για αφυδατωμένη, θαμπή επιδερμίδα με λεπτές γραμμές, ρυτίδες και χαλάρωση
Για υπεραντιδραστική και ευαίσθητη επιδερμίδα με τάση επίμονης ερυθρότητας
Βελτιώνει τις δυσχρωμίες και ρυθμίζει τους δείκτες του λιπαρού με τάση ακμής δέρματος μειώνοντας την υπερβολική λιπαρότητα
Αναζωογονεί την επιδερμίδα και τη διάθεση, με αιθέρια έλαια τζίντζερ, λεμόνι και τριαντάφυλλο
Παρακαλούμε συνδεθείτε πρώτα.
Είσοδος
Δημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να αποθηκεύσετε τα αγαπημένα σας στοιχεία.
ΕίσοδοςΔημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να χρησιμοποιήσετε τις λίστες επιθυμιών.
Είσοδος