PIZ BUIN Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου SPF50 50ml
Ιδανικό για όσους κάνουν σπορ θαλάσσης και παραλίας, καθώς και άλλες δραστηριότητες με έντονη εφίδρωση.
Sun Face Cream Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου με SPF30 Κατά της Φωτογήρανσης 50ml
Αντηλιακή κρέμα προσώπου κατά της φωτογήρανσης με μέτριο δείκτη προστασίας SPF30. Περιέχει αντηλιακά φίλτρα ευρέως φάσματος που προστατεύουν από τη UVA, UVB και IR ακτινοβολία. Το εκχύλισμα του φυτού Φυσαλίδα προστατεύει την επιδερμίδα από την IR ακτινοβολία, υπεύθυνη για τη θερμική γήρανση ενώ παράλληλα μειώνει τους ερεθισμούς που προκαλούνται από την συνεχή έκθεση στην ηλιακή ακτινοβολία. Το εκχύλισμα από το φύκος Laminaria Ochroleuca συμβάλλει στη μείωση των ρυτίδων και παρέχει στην επιδερμίδα λάμψη και ενυδάτωση. Ενισχύει τον προστατευτικό φραγμό της επιδερμίδας και προστατεύει το DNA των κυττάρων από την ατμοσφαιρική ρύπανση. Το φυσικό εκχύλισμα Ακτινιδίου, πλούσιο σε βιταμίνη C και αντιοξειδωτικά, ενισχύει τη φυσική αντηλιακή προστασία. Η Πανθενόλη και η βιολογική Αλόη ανακουφίζουν το δέρμα ενώ το έλαιο Καρύδας και το βούτυρο Καριτέ ενυδατώνουν σε βάθος.
Προδιαγραφές:
Χρήση:
Θα πρέπει να εφαρμόζεται άφθονη ποσότητα του αντηλιακού προϊόντος πριν από την έκθεση στον ήλιο, για να υπάρχει η επιθυμητή προστασία. Η μείωση της ποσότητας περιορίζει σημαντικά το επίπεδο προστασίας. Χρησιμοποιείτε αντηλιακό πριν από κάθε έκθεση στον ήλιο. Επαναλάβετε την χρήση συχνά για να διατηρείτε την προστασία, ιδιαίτερα μετά από εφίδρωση κολύμπι ή σκούπισμα. Εξωτερική χρήση. Αποφύγετε την επαφή με τα μάτια.
Συστατικά:AQUA (WATER), OCTOCRYLENE, HOMOSALATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), ETHYLHEXYL SALICYLATE, DIBUTYL ADIPATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIPROPYLHEPTYL CARBONATE, SILICA, CETYL DIMETHICONE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, LAURYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PHYSALIS ANGULATA EXTRACT, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUN¬OWER*) SEED OIL, ACTINIDIA CHINENSIS (KIWI) FRUIT EXTRACT, ALOE* BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, GLYCERIN, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, DECYL GLUCOSIDE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), C20-22 ALKYL PHOSPHATE, HYDROXYACETOPHENONE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, CELLULOSE GUM, XANTHAN GUM, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, POLYSORBATE 60, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.
*organically cultivated.
Ένα σετ προϊόντων περιποίησης προσώπου που χαρίζουν λάμψη, σύσφιξη, προστασία και άμεση αίσθηση lifting στην επιδερμίδα.
Ιδιαίτερα κατάλληλο για ευαίσθητες επιδερμίδες με υψηλό κίνδυνο έκθεσης στον ήλιο, συμπεριλαμβανομένων των εγκύων γυναικών
Ολοκληρωμένο σετ καθημερινής αντιγηραντικής φροντίδας από τη Vichy με κρέμα ημέρας για κανονικές έως μεικτές επιδερμίδες και δώρο ορός προσώπου και λεπτόρρευστο αντηλιακό προσώπου σε ειδικό μέγεθος.
Μεταξένια υφή λαδιού που απορροφάται άμεσα στην επιδερμίδα, κατάλληλο για το πρόσωπο, το σώμα, και τις άκρες των μαλλιών
Παρακαλούμε συνδεθείτε πρώτα.
Είσοδος
Δημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να αποθηκεύσετε τα αγαπημένα σας στοιχεία.
ΕίσοδοςΔημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να χρησιμοποιήσετε τις λίστες επιθυμιών.
Είσοδος