PIZ BUIN Αδιάβροχη Αντηλιακή Κρέμα Προσώπου SPF50 50ml
Ιδανικό για όσους κάνουν σπορ θαλάσσης και παραλίας, καθώς και άλλες δραστηριότητες με έντονη εφίδρωση.
Αντηλιακό κατάλληλο σε άτομα με δέρμα που έχει ευαισθησία στον ήλιο και έχει την τάση να είναι μη ανεκτικό στην ακτινοβολία UV και είναι επιρρεπές στις αλλεργίες που προκαλούνται από τον ήλιο.
Σε ποιους απευθύνεται το Fotoultra 100 Solar Allergy Protect ;
Σε άτομα με δέρμα που έχει ευαισθησία στον ήλιο και έχει την τάση να είναι μη ανεκτικό στην ακτινοβολία UV καιείναι επιρρεπές στις αλλεργίες που προκαλούνται από τον ήλιο.
Πολύ υψηλής UV προστασίας αντηλιακό προσώπου για καθημερινή χρήση που συμβάλλει στην πρόληψη της εμφάνισης σημαδιών που σχετίζονται με δέρμα επιρρεπές σε αλλεργίεςαπό τον ήλιο και άλλους τύπους φωτοδερματώσεων. Με εκτοΐνη, η οποία ενισχύει τους φυσικούς μηχανισμούς προστασίας του δέρματος, καθιστώντας το πιο ανθεκτικό στην UV ακτινοβολία.
Χαρακτηριστικά:
Οδηγίες χρήσης:
Συστατικά:
Dibutyl Adipate, Aqua (Water), Silica, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Isododecane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisopropyl Sebacate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, Titanium Dioxide [nano], Dimethicone, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-6 Polyhydroxystearate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, 1,2-Hexanediol, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Pentylene Glycol, Stearalkonium Hectorite, Ectoin, Hydroxyacetophenone, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer, 4-T-Butylcyclohexanol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate
Ένα σετ προϊόντων περιποίησης προσώπου που χαρίζουν λάμψη, σύσφιξη, προστασία και άμεση αίσθηση lifting στην επιδερμίδα.
Ιδιαίτερα κατάλληλο για ευαίσθητες επιδερμίδες με υψηλό κίνδυνο έκθεσης στον ήλιο, συμπεριλαμβανομένων των εγκύων γυναικών
Ολοκληρωμένο σετ καθημερινής αντιγηραντικής φροντίδας από τη Vichy με κρέμα ημέρας για κανονικές έως μεικτές επιδερμίδες και δώρο ορός προσώπου και λεπτόρρευστο αντηλιακό προσώπου σε ειδικό μέγεθος.
Μεταξένια υφή λαδιού που απορροφάται άμεσα στην επιδερμίδα, κατάλληλο για το πρόσωπο, το σώμα, και τις άκρες των μαλλιών
Παρακαλούμε συνδεθείτε πρώτα.
Είσοδος
Δημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να αποθηκεύσετε τα αγαπημένα σας στοιχεία.
ΕίσοδοςΔημιουργήστε ένα δωρεάν λογαριασμό για να χρησιμοποιήσετε τις λίστες επιθυμιών.
Είσοδος